start     subskrypcja     konkursy     polecamy     pobierz     audiodeskrypcja     przetargi i oferty pracy    
       
mixcloud   youtube   twitter   facebook   english version   
EDUKACJA - WYDARZENIA  >  SZCZEGÓŁY
04.08.2016
„Zostań asem wywiadu” nominowane do nagrody – zagłosuj na Muzeum AK

Walczymy o Złotego Słonecznika dla najlepszej inicjatywy dla dzieci. Nasze warsztaty zostały nominowane do nagrody w kategorii logika. Zachęcamy do głosowania na stronie http://sloneczniki.czasdzieci.pl/ankieta-krakow-2016.php

Bohaterami Polskiego Podziemia zostawali nie tylko dowódcy i wybitni żołnierze, ale także Ci, którzy wspierali ich działania – kurierzy, konspiratorzy czy kryptolodzy. Warsztaty „Zostań asem wywiadu” udowadniają, że bohaterem można zostać na różne sposoby. Uczestnicy zajęć poznają wybitnych agentów, deszyfrują wiadomości, rozwiązują łamigłówki, a następnie sprawdzają swoje umiejętności podczas gry terenowej, która rozgrywa się na wystawie stałej.
Szczegóły oferty znajdują się pod adresem: http://www.muzeumaktywne.pl/wydarzenie/zostan-asem-wywiadu---zajecia-w-ramach-bonu-kultury.html

Warsztaty te realizowane są w ramach programu „Bon Kultury” Województwa Małopolskiego, a zainteresowanie nimi przekroczyło nasze oczekiwania. Warto dodać, że w ubiegłym roku Muzeum AK zajęło pierwsze miejsce w Krakowie pod względem frekwencji w realizacji programu „Bon Kultury”.

Organizatorem konkursu „Słoneczniki” na najlepsze inicjatywy dla dzieci jest popularny wśród rodziców portal Czas Dzieci. To już czwarta nasza nominacja do nagrody. W 2014 w konkursie udział brały warsztaty „Poznajmy współczesnych rycerzy”, a w 2015 warsztaty „Młodzi konspiratorzy” oraz półkolonie „Burzowe lato”. Te ostatnie zostały wyróżnione przez jury ubiegłorocznej edycji.

Zachęcamy do głosowania: http://sloneczniki.czasdzieci.pl/ankieta-krakow-2016.php


 

wstecz              Muzeum Armii Krajowej im. Generała Emila Fieldorfa - Nila