start     subskrypcja     konkursy     polecamy     pobierz     audiodeskrypcja     przetargi i oferty pracy    
       
mixcloud   youtube   twitter   facebook   english version   
KONKURSY
  KONKURSY ON LINE - LAUREACI
Konkurs: U progu niepodległości
Zakończony 2013-11-30

Nagrody główne otrzymują:

Alicja Przytomska-Pietrzak, Włocławek
Mateusz Wiszniewski, Jarosław
Klaudia Żyła, Bobowo

Nagrody pocieszenia otrzymują:

Jarosław Brożek, Gliwice
Bogusław Korzonek, Zabierzów
Joanna Tekieli, Kraków
Rafał Czerniga, Kamienna Góra
Katarzyna Olszewska, Kraków
Norbert Jurek, Kraków
Jan Fołta, Stalowa Wola
Tomasz Budzynowski, Częstochowa
Jakub Malara, Rędziny
Anna Machnik, Kraków


**********


Konkurs: Z historii Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie
Zakończony 2011-06-30

Nagrody główne otrzymują:

Agnieszka Cieluch, Podwilk
Grzegorz Piotr Korczyński, Kraków
Agnieszka Połomska, Tęgoborze

Nagrody pocieszenia otrzymują:

Kinga Jankowiak, Rabka-Zdrój
Tomasz Nowak, Węgierska Górka
Ewa Jezierska, Borowa
Piotr Michałów, Święte
Jarosław Pawłowski, Zduńska Wola
Bartłomiej Gajos, Wolbrom
Paulina Barańska, Olkusz
Tomasz Musialik, Kraków
Piotr Skrzypczyk, Kraków
Łukasz Anioł, Kraków

**********


Konkurs: Z Historii Armii Krajowej
Zakończony 2011-03-31

Nagrody główne otrzymują:

Polina Danilevich, Białoruś
Jarosław Brożek, Gliwice
Wojciech Król, Kraków

Nagrody pocieszenia otrzymują:

Grzegorz Sopata, Zalesie
Iwona Kopera, Mielec
Kinga Jankowiak, Rabka-Zdrój
Paulina Barańska, Olkusz
Ewa Bakun, Zamość
Agata Wichrowska, Starogard Gdański
Stanisław Dziedzic, Koźmice Małe
Grzegorz Lasota, Skolin
Marzena Dylewska, Rabka-Zdrój
Bartłomiej Gajos, Wolbrom


**********


Konkurs: Od Solidarności do Stanu Wojennego
Zakończony 2011-01-30

Nagrody główne otrzymują:

Przemysław Szopa, Tenczynek
Justyna Dyduła, Kraków
Mateusz Podgóski, Tenczynek

Nagrody pocieszenia otrzymują:

Grzegorz Płatek, Częstochowa
Tomasz Zamorowski, Pustkowie Lgockie
Michał Czarnik, Kraków
Wioletta Wójcicka, Kraków
Katarzyna Olszewska, Kraków
Józef Wójcicki, Lubartów
Marek Węgrzyn, Kraków
Agnieszka Budzynowska, Częstochowa
Radosław Kuś, Wolbrom
Mariusz Zbójniewicz, Szprotawa


**********


Konkurs Historyczny Wrzesień 1939
Zakończony 2010-11-30
Nagrody główne otrzymują:

Jakub Krupop, Częstochowa
Agnieszka Bujak, Tenczynek
Marcin Lorek, Złotniki Kujawskie


**********


Konkurs o Powstaniu Warszawskim
Zakończony 2010-10-03

Nagrody główne otrzymują:

Mariusz Zbójniewicz, Szprotawa
Marek Franus, Nisko
Hanna Piecychna, Dybów Kolonia
Wieslawa Walczak, Ostrów Wielkopolski
Przemysław Wójcicki, Lubartów
Katarzyna Ścierańska, Kraków
Tomasz Zamorowski, Pustkowie Lgockie
Szelągowski Przemysław, Bodzanów
Paweł Nocoń, Rzeszów
Mariusz Czerniak, Jastrząb


**********




              Muzeum Armii Krajowej im. Generała Emila Fieldorfa - Nila