WYDARZENIA  >  SZCZEGÓŁY
05.09.2016
Słoneczniki 2016 - Muzeum Armii Krajowej docenione przez CzasDzieci!

Wrzesień jest miesiącem sprzyjającym nie tylko wielu nowym wydarzeniom jakie czekają na Państwa w naszej instytucji. Wraz z jego rozpoczęciem, jesteśmy zaszczyceni mogąc poinformować, że Muzeum Armii Krajowej w Krakowie im. gen. Emila Fieldorfa „Nila” otrzymało nagrodę „Słoneczniki”, w kategorii LOGIKA, za organizację warsztatów „Zostań asem wywiadu”.

Nagroda została przyznana przez Jury w składzie: prof. dr hab. Jagoda Cieszyńska, dr Renata Pater, dr Joanna Olszewska-Gniadek, Marzena Paszkot, Agnieszka Karp-Szymańska i Zofia Jurczak. Organizatorem konkursu jest portal CzasDzieci.pl, poszukujący najlepiej przygotowanych wydarzeń, przyczyniających się do rozwoju i angażujących młodych adresatów.

Ogłoszenie wyników plebiscytu odbyło się 3 września 2016 r., na deskach Teatru Groteska, w czasie oficjalnej gali Organizatorów w Krakowie. Nagrodę w imieniu Muzeum odebrała dyrektor Joanna Mrowiec.

Jest nam niezmiernie miło, że zarówno Rodzice, ich dzieci jak i Organizatorzy konkursu oraz Jury docenili pracę naszych Edukatorów, którzy rokrocznie starają się, aby wydarzenia i warsztaty w Muzeum Armii Krajowej były interesujące, wciągające, angażujące i co najważniejsze, aby ich wartość edukacyjna stała zawsze na najwyższym poziomie. Dziękujemy!

W nowym roku szkolnym czeka nas jeszcze więcej inspirujących wydarzeń i warsztatów, na które serdecznie zapraszamy!

CzasDzieci.pl o akcji

Fotografie pochodzą ze strony: CzasDzieci.pl <---> klik

PAŃSTWA KOMENTARZE
Serdecznie gratulujemy Muzeum AK otrzymania Nagrody "Słoneczniki 2016". Albowiem; "Takie będą Rzeczypospolite....." "WiN" Obszar Południowy 2016-09-06 09:51:43