30.01.2017  do  03.02.2017

I turnus od 30 stycznia do 3 lutego 2017

ZAPISY ZAKOŃCZONE
Zapraszamy na II turnus od 6 do 10 lutego 2017

Zapraszamy miłośników przygód w wieku od 7 do 13 lat do udziału w kolejnej edycji muzealnych półkolonii.
Tematem przewodnim będzie działalność Polskiego Państwa Podziemna w związku z 75. rocznicą przemianowania Związku Walki Zbrojnej w Armię Krajową.

Każde spotkanie będzie dotyczyło konkretnych gałęzi aktywności podziemnego państwa: działalności harcerzy Szarych Szeregów, Biura Informacji i Propagandy, Kedywu (dywersji i sabotażu) oraz służb wywiadowczych. W programie m.in. spotkanie z żołnierzami oraz przedstawicielami Stowarzyszenia Szarych Szeregów, wycieczka do redakcji krakowskich mediów oraz wojskowego centrum teleinformatycznego. Uczestnicy wezmą również w zajęciach integracyjnych: grze wielkoformatowej, grze terenowej po Muzeum, zajęciach plastycznych.

Zajęcia odbywają się w godzinach 8:00 – 16:00.
Zapisy pod adresem: rezerwacja@muzeum-ak.pl lub pod numerem telefonu: 12 410 07 70

Koszt uczestnictwa w półkoloniach wynosi 60 zł za jeden dzień zajęć (300 zł za turnus).
Cena zawiera dwudaniowy obiad, ubezpieczenie, bilety komunikacji miejskiej.

Przy zapisie 2 uczestników (rodzeństwo), naliczany będzie rabat w wysokości 20 % zł (cena wyniesie 48 zł za dzień za każdego uczestnika). Respektujemy również Krakowską Kartę Rodzinną 3+ oraz Kartę Dużej Rodziny. Cena biletu z Kartą wynosi 30 zł za każdego uczestnika za każdy dzień zajęć. Osoby korzystające z powyższych zniżek prosimy o przesłanie skanu dokumentu uprawniającego do zniżki.

Wpłat należy dokonywać w kasie Muzeum lub na konto Muzeum: 19 1020 2892 0000 5602 0591 0320.  W tytule wpłaty proszę wpisać imię i nazwisko dziecka i wybrany termin turnusu. Istnieje możliwość wystawienia faktury za udział dziecka w półkolonii po wcześniejszym zgłoszeniu takiej potrzeby.

Karta kwalifikacyjna >>>