03.07.2017  do  11.08.2017
Półkolonie "Na historycznym szlAKu"

Terminy:
I turnus: 3-7 lipca 2017 (zakończony)
II turnus: 10-14 lipca 2017 (zakończony)
III turnus: 31 lipca - 4 sierpnia 2017 - brak wolnych miejsc
IV turnus: 7-11 sierpnia

Półkolonie odbywają się w czterech, pięciodniowych turnusach od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Zapisy na półkolonie odbywają się do 30 czerwca do godz.15.00 na pierwsze dwa turnusy oraz do 27 lipca na kolejne dwa turnusy w siedzibie Muzeum AK przy ul. Wita Stwosza 12 lub elektronicznie rezerwacja@muzeum-ak.pl

uczestnikami półkolonii mogą być dzieci w wieku  7 – 13 lat
liczba miejsc podczas jednego turnusu: min. 10, max. 35

Uczestnictwo w półkolonii jest odpłatne. Odpłatność wynosi 60 złotych za dzień za każdego uczestnika. W przypadku dokonania zapisu więcej niż jednego uczestnika (np. rodzeństwa), naliczany będzie rabat w wysokości 20 % za każdy dzień zajęć od wyżej wymienionej kwoty.

Wpłat należy dokonywać w kasie Muzeum lub na konto Muzeum: 19 1020 2892 0000 5602 0591 0320. W tytule wpłaty proszę wpisać imię i nazwisko dziecka i wybrany termin turnusu. W ramach półkolonii uczestnicy mają zapewniony jeden posiłek dziennie - obiad składający się z dwóch dań, bilety wstępu oraz na przejazd transportem publicznym i ubezpieczenie NNW.

Zapisu można dokonać tylko za pomocą wypełnionej karty kwalifikacyjnej oraz podpisanego przez rodzica/opiekuna formularza zgłoszeniowego uczestnika półkolonii (dokumenty można przesłać elektronicznie w formie pdf lub jpg skany podpisanych dokumentów, wysłać pocztą lub przynieść osobiście):

Formularz zgłoszenia >>>
Karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku >>>