17.09.2017
Europejskie Dni Dziedzictwa w Muzeum AK

Muzeum AK w Krakowie po raz kolejny włącza się w program Europejskich Dni Dziedzictwa.
Zapraszamy w niedzielę 17 września w godzinach 11:00-17:00 na bezpłatne zwiedzanie oraz dodatkowe atrakcje:

- 11:00 zwiedzanie wystaw z przewodnikiem (rezerwacja miejsc)
- 14:00, 15:00, 16:00, 17:00 - escape room "Wsypa" (rezerwacja miejsc - grupa max. 4 osoby)

Wsypa – to jeden z pierwszych escape roomów polskiego muzealnictwa, który otwiera swoje drzwi podczas Europejskich Dni Dziedzictwa. Warto przyjść i sprawdzić się w pokoju, który przenosi uczestników do czasów konspiracji Polskiego Państwa Podziemnego. Wyzwanie polega na oczyszczeniu lokalu, zanim skończy się czas i miejsce zostanie zdekonspirowane.

Wstęp wolny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rezerwację: tel. 12 4100770 lub rezerwacja@muzeum-ak.pl

Pełny program Europejskich Dni Dziedzictwa dostępny jest na stronie: http://edd.nid.pl