start     subskrypcja     konkursy     polecamy     pobierz     audiodeskrypcja     przetargi i oferty pracy     ochrona danych

12.02.2018  do  23.02.2018
AKtywne ferie - półkolonie w Muzeum AK

Półkolonie organizowane przez Muzeum AK dają niepowtarzalną okazję, aby spotkać się z żołnierzami, świadkami historii, poznać pracę instytucji, a także wziąć udział w warsztatach i grach integracyjnych. Uczestnicy poznają historię Polskiego Państwa Podziemnego, a także odwiedzą wyjątkowe miejsca, związane z tematem przewodnim spotkań. Tym razem tematem tym będzie historia, współczesność, a także tradycje krajów, które miały decydujący wpływ na sytuację Polski podczas II wojny światowej.

Półkolonie odbywają się w dwóch, pięciodniowych turnusach od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Zapisy w siedzibie Muzeum AK przy ul. Wita Stwosza 12, telefonicznie pod nr 12 41 00 770 lub elektronicznie: rezerwacja@muzeum-ak.pl.

I turnus: 12 lutego – 16 lutego
II turnus: 19 lutego – 23 lutego, miejsca wyczerpane

uczestnikami półkolonii mogą być dzieci w wieku  7 – 13 lat
liczba miejsc podczas jednego turnusu: min. 10, max. 25

Uczestnictwo w półkolonii jest odpłatne. Odpłatność wynosi 60 złotych za dzień za każdego uczestnika. W przypadku dokonania zapisu więcej niż jednego uczestnika (rodzeństwa), naliczany będzie rabat w wysokości 20 % za każdy dzień zajęć od wyżej wymienionej kwoty.

Wpłat należy dokonywać od 1 lutego w kasie Muzeum lub na konto Muzeum: 19 1020 2892 0000 5602 0591 0320. W tytule wpłaty proszę wpisać imię i nazwisko dziecka i wybrany termin turnusu.

Dokumenty do pobrania:
Karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku