02.07.2018  do  10.08.2018
Półkolonie „Na historycznym szlaku”

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje. Już teraz warto je zaplanować. Wszystkich miłośników  AKtywnego  wypoczynku w wieku od 7  do 13 lat  serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę półkolonii organizowanych przez Muzeum Armii Krajowej w Krakowie. Każdego dnia  odbywać się będą ciekawe zajęcia warsztatowe oraz wycieczki do interesujących miejsc. Program urozmaicą zabawy ruchowe, logiczne i terenowe, a także gry wielkoformatowe. W związku z setną rocznicą odzyskania Niepodległości, oprócz odkrywania historii Armii Krajowej, odwiedzimy także miejsca związane z czynem niepodległościowym.

Na historyczny szlAK w te wakacje wyruszymy w dniach:

Od 2- 6 lipca 2018 r. (I turnus)

Od 9 – 13 lipca 2018 r. (II turnus)

Od 30 lipca – 3 sierpnia 2018 r. (III turnus)

Od 6 – 10 sierpnia 2018 r. (IV turnus)

Szczegółowy program zamieszczony zostanie wkrótce.

Zapisy pod adresem email: rezerwacja@muzeum-ak.pl

Uczestnictwo w półkolonii jest odpłatne. Odpłatność wynosi 70 złotych za dzień za każdego uczestnika. W przypadku dokonania zapisu więcej niż jednego uczestnika (rodzeństwa), naliczany będzie rabat w wysokości 20 % za każdy dzień zajęć od wyżej wymienionej kwoty.

Wpłat należy dokonywać od 4 czerwca 2018 r. w kasie Muzeum lub na konto
Muzeum: 19 1020 2892 0000 5602 0591 0320. W tytule wpłaty proszę wpisać imię i nazwisko dziecka i wybrany termin turnusu.